Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rıza Çalımbay, İstanbul’da kalıyor

Rıza Çalımbay, İstanbul’da kalıyor

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Başkan Muharram Usta ile yapılacak olan kritik Ocak zirvesi için İstanbul’da kalacak, görüşmede gündemdeki konular net bir şekilde masaya yatırılacak.

Trabzonspor’da saha sonuçları her ne kadar çok iyi gidiyor olsa da takım içinde özellikle oynamayan oyuncuların yarattığı mutsuzluk ve devre arasına dair ortaya konacak transfer politikası, İstanbul’da masaya yatırılacak.

Görüşme sebebiyle teknik direktör Rıza ÇalımbayKasımpaşa mücadelesinden sonra İstanbul’da kalacak ve Başkan Muharrem Usta ve Asbaşkan Ahmet Çubukçu ile birlikte toplantı yapacak. Bu toplantıda yeni yol haritası masaya yatırılacak, Çalımbay, çalıştığı döneme dair çok detaylı bir rapor sunacak.

Başkan Usta’nın alacağı rapor üzerine bir bütçe şekillendireceği ve ardından gerekli operasyonları yapacağı da gelen haberler arasında. Volkan ŞenBongondaRodallega ve bazı genç oyuncular, kaderi oylanacak isimlerin başında geliyor.

Haberler