Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Derbide zafer Giresun’un olacak

Derbide zafer Giresun’un olacak

Diyadin: “Muhakkak zorlu bir karşılaşma olacak ama inşallah kendi evimizde kazanacağız”

Giresunspor’un Teknik Direktörü Metin Diyadin, Çaykur Rizespor ile çıkacakları Karadeniz Derbisinde kazanan taraf olacaklarına inandıklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam, zorlu 90 dakikanın hazırlıklarını tamamladıklarını ve maç saatini beklediklerini ifade ederek, son haftalarda alamadıkları galibiyeti Çaykur Rizespor karşısında elde edeceklerine inandıklarını ifade ederek, “3 puanla sahadan ayrılmak istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda yaptık” dedi.

ZOR AMA…

Diyadin, sözlerine şu şekilde devam etti: “Ligin iyi kadrolarından birine sahip olan Rizespor’a ev sahipliği yapacağız. Rakip bizim gibi hedefi olan bir takım. İki Karadeniz takımı karşı karşıya geliyor. Muhakkak zorlu bir karşılaşma olacak ama inşallah kendi evimizde kazanacağız.”  Zorlu puan mücadelesi öncesinde Giresunlulara da seslenen Diyadin, “Bu yolu yalnız yürümek istemiyoruz. Gelin tribündeki yerlerinizi alın. İnşallah derbiside gülen biz olacağız” şeklinde konuştu.

Ali AKTEN
 

Haberler