Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Final maçımız!

Final maçımız!

Çalımbay, Kasımpaşa maçı için bu yorumu yaptı… Oyuncularına, “Savaşın ve kazanın” dedi

Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın ilk yarıda kalan 3 maça kilitlenmiş durumda. Göreve gelmelerinin ardından bir tane kolay maç kazanmadıklarını söyleyen Çalımbay, “Çok zorlandık. Çünkü takımı tanıma sürecinde bu maçları oynadık ve ilk maçımızda da kendi kalemize attığımız golle Malatyaspor’a mağlup olduk. Şimdi önümüze bakıyoruz. İlk yarıda 3 kritik maç bizi bekliyor” diye konuştu. 

Çalımbay, takım olarak kalan 3 maça odaklandıklarını da belirirken, “Eğer yukarıda olmak ve yukarıdan kopmak istemiyorsak bu 3 maçtan istediğimiz sonuçlarla ayrılmalıyız. Bu maçların ilk finalini de Kasımpaşa karşısında yapacağız. Eksiklerimiz olabilir ancak Trabzonspor formasını giyen her oyuncu kaliteli ve değerledir. Bu final maçını kazanıp hedefimize bir adım daha yaklaşmalıyız. Bunun için savaşın ve kazanın” diyerek oyuncularını uyardı.

Haberler