Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çocuklara Giresunspor sevgisini aşılayacağız

Çocuklara Giresunspor sevgisini aşılayacağız

Başkan Bozbağ, “Hedefimiz 15 bin öğrenciye ve imkanlar doğrultusunda tüm okullara ulaşmak” dedi

TFF 1.Lig ekiplerinden Akın Çorap Giresunspor’un, ‘Giresunspor öğrencilerle buluşuyor’ projesi kapsamında ilk programını Yeşilgiresun İlkokulu’nda gerçekleşti.

Giresun Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Başkanvekili Nahid Yamak, Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Asbaşkan Ercan Pamuk, Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, oyuncular  Çağlar, Brinner, Oğuzhan, Onur Demir ve kaleci Anıl, okulda bulunan tüm öğrencilerle Giresun Belediyesi Vahit Sütlaç Tiyatro Salonunda bir araya geldi. Giresunspor yönetim kurulu burada öğrencilere Giresunspor bayrağı ve çeşitli hediyeler dağıttı.

Giresunspor bayraklarını sallayarak salonu dolduran minik öğrenciler ise ‘Yeşil-Beyaz şampiyon Giresun’ tezahüratları yaptı. Hedeflerinin 15 bin öğrenciye ve imkanlar doğrultusunda tüm okullara ulaşmak olduğunu belirten Bozbağ, “Bu projeye Yeşilgiresun İlkokulu’ndan başladık ve gördük ki Giresun sevgisi bambaşka. İnşallah bu sevgi daha da büyüyerek devam edecek. Ağaç yaş iken eğilir tüm çocuklara ulaşıp Giresunspor sevgisini aşılayacağız. Gücümüz yeterse ilçelere de gideceğiz” dedi. Giresunspor yönetimi, okula Giresunspor forması hediye etti.

Ali AKTEN

Haberler