Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kraldan gençlere nasihatler

Kraldan gençlere nasihatler

Çalımbay, son antrenmanda genç oyuncuları Burak Yılmaz’a teslim etti


Trabzonspor’un süper golcüsü Burak Yılmaz, dünkü antrenmanda oyunculara adeta dersler verdi. Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay’ın 3’erli gruplara ayırıp 5’e 2 yaptırdığı top kapma çalışmasında genç oyuncuları Burak Yılmaz’a emanet etti. Burak’ın liderliğinde grupta Arda, Uğurcan, Kamil Ahmet, Hüseyin, Abdülkadir ve Abdurrahim yer aldı. Keyifli geçen antrenmanda oyuncuların neşesi tavan yaparken 32 yaşındaki golcü oyuncu genç kardeşlerine sık sık uyarılarda bulundu.


Burak Yılmaz, oyunculara sakin ve ayağa oynamaları konusunda vurgu yaparken, “Sakin oynayın. Pasları ayağa atmaya dikkat edin. Kaptırdığınızda da rakibe kontrollü bir şekilde baskı uygulayın” şeklinde ifadelerde bulundu. Antrenman renkli görüntülere sahne alırken, genç oyuncuların Burak Yılmaz’a olan takılmaları da dikkatlerden kaçmadı. Özellikle Burak Yılmaz’ın top kaptırdığı zamanlarda Uğurcan, Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı, “Burak abi şimdi geç bakalım ortaya” şeklinde yıldız golcüye takıldı.
 

Haberler