Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yükseliş devam edecek

Yükseliş devam edecek

Trabzonspor’un işbaşındaki golcüleri günebakış’a konuştu

Trabzonspor’un son haftalarda hem kendileri hem de takımları adına yaptıkları katkı ile öne çıkan iki ismi Burak Yılmaz ile Dam N’Doye, ‘Biz gollere, Trabzonspor yükselişe devam edecek’ dedi. Maçın ardından alınan haklı galibiyetin mutluluğunu yaşayan iki golcü isim, “Trabzonspor taraftarıyla güzel, Trabzonspor galibiyetle güzel. Biz de bu güzellikleri yaşatmak için sahada elimizden geleni yapıyoruz” dediler.

Antalya maçının ardından kalan 3 maçı da kazanmak istediklerini söyleyen Trabzonspor’un golcü isimleri, “Önemli olan takımın galip gelmesi ancak bizim de gol atarak bu galibiyete katkı koymamız elbette mutluluk verici. Şimdi kalan 3 maçı da kazanıp devre arasına en iyi yerde girmek istiyoruz. Devre arasında çok iyi hazırlanıp Trabzonspor’u taraftarının da mutlu olacağı bir yere taşımak için çalışacağız” diye konuştular.
 

Haberler