Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yusuf Yazıcı savaş çıkardı

Yusuf Yazıcı savaş çıkardı

İngiltere’nin 2 dev kulübü Tottenham ve Manchester United Trabzon’un yıldızı için yarışıyorTrabzonspor’un 20 yaşındaki yıldız oyuncusu Yusuf Yazıcı, İngiltere’de savaş çıkardı. Futbol Dünyası’nın 5 büyük liginden de kulüplerin ilgilendiği oyuncu için özellikle İngiliz kulüpleri büyük bir yarış içerisinde. İngiltere’nin yüksek tirajlı gazetelerinden THE Sun, son olarak Tottenham’ın ilgilendiği Yusuf için Manchester United’ın da devrede olduğu ifade ederken, iki ezeli kulübün birbiriyle yarışa girdiğini ifade etti.

Haberde, “Tottenham ve United'ın orta saha oyuncusu Yusuf Yazıcı'ya için savaştıkları belirtiliyor” ifadesine yer verilirken, Yusuf Yazıcı için Türkiye’de güçlü bir keşif şebekesi olan Almanya ve İtalya kulüplerinin de devrede olduğu dile getirildi. Öte yandan Yusuf Yazıcı’yı Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola da yakından takip ettiği biliniyor. Monaca’nın da menajerler aracılığıyla teklif ilettiği Yusuf için bordo-mavililer şu an beklemede.

Haberler