Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İlk vukuatı değil!

İlk vukuatı değil!

Fenerbahçeli Vesely dünkü karşılaşmada ortalığı geren isim olduTrabzonspor-Fenerbahçe maçında ikinci periyodun bitimine 4:25 kala Vesely ile Vasiliauskas'ın pozisyonu sonrası ortalık karıştı. Green, gerçekleşen pozisyon sonrası yerde kalan arkadaşı Vasiliauskas’a yardım etmek isterken, Vesely’den Green’e müdahale geldi. Durumu gören Trabzonsporlu Obekpa, Vesely’e tepki gösterince ortalık bir anda gerginleşti. Tribünlerin de olaylara müdahil olması sonrası Fenerbahçeli oyuncular soyunma odasına sığındı.

Tribündeki gerçekleşen olaylara olay yerindeki jandarma müdahale ederken maça da ara verildi. Taraftarların salon dışarısına çıkarılmasıyla karşılaşma kaldığı yerden devam etti. Ancak Trabzonspor’da Okekpa maçtan ihraç edildi. Öte yandan Fenerbahçe’de ortamı geren isim olan Vesely’nin bu ilk vukuatı değil. Fenerbahçe’nin daha önce oynadığı Daçka ve Anadolu Efes maçlarında da olaylar çıkmış, bu olaylarda da Vesely yine ortalığı karıştıran ilk isim olmuştu.

Haberler