Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
En büyük destek birbirlerinden

En büyük destek birbirlerinden

Trabzonspor’un altyapısından yetişen oyuncuları birlik-beraberlik örneği sergiliyor

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün altyapıdan yetişerek A takıma ve Milli Takım’a kadar yükselmesi altyapı için büyük bir umudu da beraberinde taşıyor.

Hem Trabzonspor’a hem de Türk futboluna kazandırılan iki başarılı ismin ardından geleceğe daha bir umutla bakan altyapıdaki oyuncular kendilerine verilen şansı da en iyi şekilde kullanmak için büyük çaba harcıyor. Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir’le birlikte Abdurrahim Dursun, Batuhan Artarslan, Arda Kurtuluş, Hüseyin Türkmen gibi oyuncular da A takımda yer alarak kendilerini gelecek için hazırlıyor.
Trabzonspor’un Ziraat Türkiye Kupası maçı sonrası sosyal medyaya düşen bir fotoğraf ise önemli bir mesajı da içeriyordu. Trabzonspor’un genç oyuncularından Batuhan Artarslan kendisi gibi altyapıdan yetişen Abdülkadir Ömür, Mustafa Akbaş, Uğurcan Çakır, Abdurrahim Dursun, Arda Kurtuluş, Hüseyin Türkmen ile fotoğraf çekip, ‘Altyapı’ yazısını paylaştı. Trabzonsporlu taraftarlardan büyük ilgi ve beğeni toplayan fotoğraf, ‘Altyapıdan yetişen oyunculara en büyük desteği birbirleri veriyor. Trabzonspor’un özü bu gençler. Onların birbirlerine karşı verdiği bu destek ve dayanışma ise gelecek adına çok önemli” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Haberler