Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Fırtına yeni başlıyor!

Fırtına yeni başlıyor!

Rodallega ve Olcay, “İki kulvarda da sonuna kadar savaşacağız” dedi

Erzurumspor maçının golcüleri Rodallega (3) ve Olcay Şahan hem ligde hem de kupada sonuna kadar savaşacaklarını söylediler. Kupa maçlarında ayağına gelen fırsatı geri çevirmeyen ve 2 maçta 5 gole imza atan Rodallega, bordo-mavili takımda formayı giyinmenin kolay olmadığını söyledi. Takımda herkesin forma için savaştığını söyleyen Rodallega, “Gerek forvet bölgesinde, gerekse diğer bölgelerde büyük rekabet var. Açıkçası bu rekabet takıma olumlu katkı yapıyor. Ben de verilen şansı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum” dedi.

3 maçlık cezası biten ve Erzurumspor ile oynanan kupa maçında 90 dakika görev yapan Olcay Şahan da maçın son golünü atıp skoru belirleyen isim olmuştu. Tecrübeli oyuncu, öncelikli olarak 3 maçlık cezanın çok ağır olduğunun altını çizerken, “Bir anlık olayın faturası gerçekten çok ağır oldu. Ancak şimdi önüme bakıyorum. Erzurumspor karşısında 90 dakika disiplinli bir şekilde mücadele ettik ve rövanş için önemli bir avantaj elde ettik. Şimdi Antalya maçını kazınıp ligde de çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Bundan sonra her şey daha güzel olacak ” dedi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler