Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 moral bozmuyor

1461 moral bozmuyor

Bordo-mavi-beyazlılarda Gölcükspor yenilgisi dert edilmiyor

Teknik Direktör Zıvalıoğlu, “Futbolda böyle şanssızlıklar olabiliyor. Moral bozacak bir durum yok. Konsantrasyonumuzu bozmadan yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi

TFF 3. Lig 2. Gruptaki iyi gidişatını sahasında konuk ettiği maçta Gölcükspor’a mağlup olarak devam ettiremeyen 1461 Trabzon’da Teknik Direktör Hamdi Zıvalıoğlu, kendi sahalarında kaybetmemeleri gereken bir müsabakadan puansız ayrıldıklarını söyledi. Zıvalıoğlu, “Kendi saha ve seyircimiz önünde kaybetmememiz gereken bir maçtı. Ama maalesef skor istediğimiz gibi olmadı. Kazansaydık çok güzel bir yerde olacaktık" dedi.

Futbolcuların maçın skorunu değiştirmeyi çok istediklerini ifade eden Zıvalıoğlu, “Ama olmadı. Oyuncularımızı bu yürekli mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Çünkü son haftalarda kritik galibiyetler alan yine aynı oyuncu grubu. Mağlup durumdayken, sahada bir duruş sergileyerek maçın sonuna kadar müsabakayı kazanmayı istediler. Futbolda böyle şanssızlıklar olabiliyor. Moral bozacak bir durum yok. Her zaman güçlü olmamız gerekir. Konsantrasyonumuzu bozmadan yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Zıvalıoğlu, "Bizim buradaki misyonumuz takım karakteri oluşturmak ve buradan A takıma oyuncu hazırlamak. Bu nedenle futbolcularımızın A takıma hazırlanması noktasında çalışmalar yapmaktayız. Bununla beraber ligde hedefler noktasında asla geri adım atmayacak kulübümüz ismine yakışır şekilde güçlü rakiplerle aynı hedef doğrultusunda her daim mücadele edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Haberler