Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’da sıkıntı ‘orta’da

Trabzon’da sıkıntı ‘orta’da

Onazi ve Kucka ile Okay yok. Elde sadece Yusuf ve Sosa kaldı

BATUHAN DA YOK
Trabzonspor’da orta sahada sıkıntı var. Bordo-mavililerde Onazi ve Kucka’nın sakatlığı, Okay Yokuşlu’nun kart cezalısı olmasının yanı sıra son olarak genç oyuncu Batuhan’ın da sakatlanması Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ı sıkıntıya soktu. Orta alanda defansif anlamda elinde bu denli geniş kadroda oynayacak oyuncunun bulunmaması Çalımbay’ı deri derin düşündürürken, Çalımbay’ın nasıl bir tercihte bulunacağı merakla bekleniyor.
SOSA VE YUSUF KALDI
Elinde sadece Sosa ve Yusuf alternatifi kalan Çalımbay’ın, Osmanlı maçına Rodallega ve Burak’tan oluşan çift forvet hattıyla çıkması halinde orta sahada Sosa ve Yusuf’un kanatlarda da Castillo ve Bero’nun görev alması bekleniyor. Öte yandan Antalya kampına sonradan katılan Slovak yıldız Juraj Kucka, Osmanlıspor maçında forma giymek isterken, Kamil Ahmet’in de savunmanın önünde oynayabileceği belirtiliyor.

Haberler