Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhane hesabını yaptı

Gümüşhane hesabını yaptı

Üst üste sahasında oynayacağı 2karşılaşmadan 6 puan çıkartmayı hedefliyor

Gümüşhanespor gözünü üst üste iki hafta kendi sahasında oynayacağı karşılaşmalara çevirdi. Son üç haftada 7 puan kaybeden ve liderliği Bandırmaspor’a kaptıran kırmızı-beyazlılar, sahasında oynayacağı maçın ilkinde yarın Niğde Belediyespor, gelecek hafta ise Zonguldak Kömür’ü mağlup etmenin hesaplarını yapıyor. Sahasında üst üste oynayacağı bu 2 maçtan 6 puan elde etmek isteyen Gümüşhanespor, zirve yarışında ağırlığını iyice hissettirmek istiyor.

Sahalarında oynayacakları iki karşılaşmadan 3’er puan çıkartmak istediklerini söyleyen kırmızı-beyazlı ekibin teknik direktörü Levent Eriş, “Alacağımız 6 puanla şampiyonluğun en kuvvetli adayı olacağız. Tekrar liderliği almak istiyoruz. Ben çocuklarıma güveniyorum. 5 hafta aradan sonra kendi sahamızda oynayacağımız. Bu şansı iyi değerlendirip tekrar çıkışa geçeceğiz. Taraftarlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberler