Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Usta, Altuntaş’a cevap verdi

Usta, Altuntaş’a cevap verdi

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Ömer Hakan Usta, hakkındaki iddialara cevap vererek alnının ak olduğunu belirtti

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Ömer Hakan Usta, Mevcut Başkan Turan Altuntaş’ın kendisi hakkındaki iddialarına cevap verdi. Usta, “12 yıl boyunca Genel Sekreterlik görevi yaptım. Bu süre zarfında Şoför esnafının ihtiyaçlarının neler olduğunu gözlemledim. Mevcut durak başkanlarının da bütün işlerine yardımcı oldum. Yaptığım her işin ve altına imza attığım her evrakın arkasındayım. Yüz kızartacak hiçbir icraatın içinde de olmadım. Şoförler Odası’nı nasıl yönetilebileceğini çok iyi biliyorum. Mevcut Başkan Turan Altuntaş da görev yaptığım sürede ‘burayı en iyi yönetecek sensin, sen bu işi zaten biliyorsun’ diye defalarca söylemişti.” İfadelerini kullandı.

1600 KİŞİ 1 KİŞİYE HİZMET EDİYOR!

Usta ayrıca şu ifadelere yer verdi: “Altuntaş ne yazık ki 12 yıl boyunca ne yaptınız sorusuna cevap veremiyor. Ne  yazık ki anlatacak bir şeyi olmadığı için verdiği cevap ‘benim şoför esnafım bunları biliyor’ gibi geçiştirme üzerinedir. Ama şoför esnafı kimin ne yaptığını çok iyi biliyor ve sandıkta gereken cevabı da verecektir. Kimin ne yaptığını herkes biliyor. 1600 kişinin bir kişiye hizmet ettiği çok açıkça ortada.”

KANDIRMAYA ÇALIŞIYOR

Başkan Adayı Usta, “Mevcut başkan Altuntaş, oda başkanlığına seçildiği zaman ben bir ya da iki dönem görev yapıp bırakacağım demiştir. Ama ne yazık ki koltuk sevdası olmasından dolayı dördüncü dönemi de yapmak için yalan yanlış beyanlarla üyeleri kandırmaya çalışıyor. Esnafa hiçbir katkı sunmamasına rağmen halen görevde kalmak için oy istiyor. Bu oy istemeyi de hizmet anlamında bir şey üretmediği için odaya gelen üyelerden ‘aidat borcunu kapatalım, siz de bana oy verin’ diyerek oy istiyor. Altuntaş, şoför esnafına hizmet etmiş olsa idi seçim kaybetme korkusu ile bu yollara başvurmazdı. Hizmetleri ile oy isterdi. 12 yıl boyunca maalesef hiçbir hizmet vermedi.”

Haberler