Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
AK Parti’de kongreler yeniden                       

AK Parti’de kongreler yeniden                       

AK Parti’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla bekletilen Trabzon ilçe kongreleri 15 gün sonra yeniden başlıyor. 25 ve 26 Kasım’da Tonya, Şalpazarı, Dernekpazarı ve Düzköy ilçe kongreleri yapılacak. Bir hafta sonra ise Yomra ve Ortahisar kongreleri tamamlanacak.

AK Parti’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla bekletilen Trabzon ilçe kongreleri 15 gün sonra yeniden başlıyor. 25 ve 26 Kasım’da Tonya, Şalpazarı, Dernekpazarı ve Düzköy ilçe kongreleri yapılacak. Bir hafta sonra ise Yomra ve Ortahisar kongreleri tamamlanacak. AK Parti Trabzon’da yapılan şikayetler nedeniyle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla durdurulan ilçe kongreleri 25 Kasım’da yeniden başlıyor. Trabzon’da 12 ilçe kongresi Ekim ayında tamamlanmıştı. Geriye kalan Tonya, Şalpazarı, Dernekpazarı, Düzköy, Yomra ve Ortahisar ilçe kongreleri ise erteleme kararı gereği yapılamamıştı. Genel Merkez ertelenen ilçe kongreleri için gerekli çalışmaları tamamladı ve illere kongrelerin tamamlanması talimatını verdi. Karar gereği Trabzon’da ilçe kongreleri 25-26 Kasım’da yeniden başlayacak. 25 ve 26 Kasım’da Tonya, Şalpazarı, Dernekpazarı ve Düzköy ilçe kongreleri yapılacak. Bir hafta sonra ise Yomra ve Ortahisar kongreleri tamamlanacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasıyla birlikte il kongre süreci de başlayacak.

Aydın GELLECİ

Haberler