Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
CHP kongrelere 23 Kasım’da başlıyor

CHP kongrelere 23 Kasım’da başlıyor

CHP Trabzon’da 18 lçe kongresinin ne zaman yapılacağı ilçe ilçe belli oldu. İlçe kongrelerinin 23 Kasım’da başlayacağını belirten CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, kongrelerin 10 Aralık’ta tamamlanacağını söyledi. 

CHP’de 18 İlçe kongresinin ne zaman yapılacağı ilçe ilçe belli oldu. İlçe Kongrelerinin 23 Kasım’da başlayacağını belirten CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, kongrelerin 10 Aralık’ta tamamlanacağını söyledi. 2019 yerel seçimlerinin önemine vurgu yapan Güngör, sürecin çok önemli olduğunu belirterek yerel seçimlerin yanı sıra milletvekili genel seçimleriyle birlikte cumhurbaşkanlığı seçimlerinin de yapılacağını kaydetti.

CHP Trabzon İl örgütü ilk ilçe kongresini 23 Kasım’da Of’ta yapacak. En son ilçe kongresiniyse 10 Aralık’ta Akçaabat’ta yaparak tamamlayacak. İl kongresini 7 Ocak’ta gerçekleştireceklerini belirten Güngör, “18 ilçemizde gerçekleşecek olan kongrelerin hepsi 23 Kasım ile 10 Aralık arasına dağıtılmıştır. Yılbaşına girmeden bütün ilçe kongrelerini bitirip 7 Ocak’taki İl Kongresinin hazırlığını yapacağız” ifadelerine yer verdi.

İlk ilçe kongresini 23 Kasım’da Of’ta gerçekleştirecek olan CHP il örgütünün diğer ilçe kongreleri ve tarihleri şu şekilde belirlendi; 25 Kasım Yomra, 26 Kasım Hayrat, 28 Kasım Çaykara ve Dernekpazarı, 30 Kasım Beşikdüzü, 1 Aralık Vakfıkebir, 2 Aralık Çarşıbaşı, 3 Aralık Ortahisar, 5 Aralık Düzköy, 6 Aralık Arsin ve Şalpazarı, 7 Aralık Araklı, 8 Aralık Köprübaşı, 9 Aralık Sürmene, Tonya ve Maçka 10 Aralık’ta da Akçaabat’ta yaparak CHP ilçe kongrelerinin hepsini tamamlamış olacak.

Filiz YILDIRIM

Haberler