Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Heyelanlı yol ulaşıma açıldı

Heyelanlı yol ulaşıma açıldı


 

BİR süredir heyelan nedeniyle kapalı bulunan ve yol yapım çalışması devam eden Çaykara-Maraşlı-Kumlu-Çambaşı yolunda geçiş sağlandı. Maraşlı-Çambaşı Mahallesi Grup Yolu Maraşlı geçişindeki heyelanlı saha istinat duvarı ile geçildi. .

BİR süredir heyelan nedeniyle kapalı bulunan ve yol yapım çalışması devam eden Çaykara-Maraşlı-Kumlu-Çambaşı yolunda geçiş sağlandı. Maraşlı-Çambaşı Mahallesi Grup Yolu Maraşlı geçişindeki heyelanlı saha istinat duvarı ile geçildi. Çalışmaları yerinde denetleyen Belediye Başkanı Hanefi Tok, “Bir süre önce Maraşlı-Çambaşı Mahallesi Grup yolunda yağışlardan dolayı meydana gelen toprak kaymasıyla çökme olmuştu. Kullanılamayan, tehlike saçan ve vatandaşlarımızı mağdur eden yolun yeniden yapılması için yolun alt ve üst tarafına istinat duvar inşa etmemiz gerekiyordu. Yalnız yağışlı havalarda duvar inşaatına başlayamıyorduk. Havaların güzelleşmesiyle yolun yeniden yapılması için çalışmalarımızı başlattık. Çalışmalar denetimimizde hızlı bir şekilde tamamlanacak inşallah. Şimdiye kadar belirttiğimiz nedenlerden dolayı mağdur olan tüm vatandaşlarımızdan özür dileriz” diye konuştu.

 Aydın GELLECİ

Haberler