Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’da büyük işler yapacağım!

Trabzon’da büyük işler yapacağım!

Çalımbay: Bu yılı mükemmel geçirirsek gelecek yıl ligin favorisi biziz

“Enteresan bir lig yaşıyoruz. Şampiyonu şimdiden söylemek imkansız. Biz Trabzon’u iyi bir hale getirmek istiyoruz” diyen Çalımbay, Trabzon’u güzel günlerin beklediğini de belirtti

ENTERESAN LİG

Çalımbay, hedefini büyük koydu. Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okullarının düzenlediği "UEFA'da Denizlispor Serüveni" söyleşisi için gittiği Denizli’de önemli mesajlar verdi. Bu yıl şampiyonun kimin olacağını söylemek için erken olduğunu belirten Çalımbay, "Kimin kimi yeneceği belli olmayan bir lig yaşanıyor, çok değişik sonuçlar alınıyor. Biz şu anda sadece Trabzonspor olarak bakıyoruz” dedi.

DAHA İYİ OLACAĞIZ

Çalımbay, “Biz daha iyi olacağız Trabzonspor olarak. Biraz sıkıntılarımız vardı. Ama şu anda daha iyiye gidişatımız var. Milli maç arasını da mükemmel şekilde değerlendireceğimize inanıyorum. Sadece biraz sıkıntılı olan sakatlarımız, cezalılarımız var, onlar da inşallah dönünce bambaşka bir şekilde başlayacağız. Zaten ligin ikinci yarısı her şeyi yapacağız, çalışacağız. Belki birkaç takviye... Onları da yaptığımız zaman Trabzonspor olarak çok iyi yere geleceğiz” dedi.

GÜZEL GÜNLER İÇİN

Çalımbay, “Gerçekten Trabzon çok iyi yerlere layık bir kentimiz ve müthiş bir taraftara da sahip. Onların da desteği ile inşallah çok iyi günler olacak” dedi. Trabzonspor'da büyük hedefleri olduğunu belirten Çalımbay, "Çok iyi şeyler yapmak istiyorum. Bu seneyi mükemmel geçersek seneye zaten şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi kesinlikle Trabzonspor olacak. Bunun için her şeyi yapacağız. İnanıyorum ki Trabzon’u güzel günler bekliyor” dedi.

Haberler