Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sosa bir yere gitmiyor!

Sosa bir yere gitmiyor!

Trabzonspor, Milan ile anlaşmayı yaptı. Ocak’ta ayrılık yok gibi

6 aylık kiralık sözleşmesi ‘göstermelik’..Yani Sosa 3 yıl daha Trabzon’da

3 YIL DAHA TRABZON’DA

Trabzon’da Sosa tartışmasına günebakış son noktayı koyuyor. Bordo-mavililerde Milan’dan transfer edilen ve KAP’a 6 ay kiralık olarak sözleşme yapıldığı açıklanan Sosa’nın aslında bu açıklanan sözleşmesinin göstermelik olduğu 3 yıllık anlaşmanın devre arası resmiyete döküleceği ifade edildi. Bu nedenle Sosa’nın performansının beklenen düzeyde olmaması nedeniyle devre arası kiralık sözleşmesinin iptal edilmesi ve gönderilmesinin söz konusu olmadığı belirtildi.

ÖZEL ANTRENÖR TUTTU

Sosa’nın devre arası bonservisinin 3.5 milyon Euroluk satın alma opsiyonunun kullanılarak kendisiyle 3 yıllık sözleşme imzalanacağı belirtildi. Sosa’nın bu doğrultuda devre arası gönderilmesi gibi bir durumun asla gündemde olamayacağı ifade edilirken, yıldız oyuncu ile görüşen Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın artık Trabzonspor’da gerçek performansını göstermesini istediği belirtildi. Dedesinin vefatı nedeniyle Arjantin’e giden Sosa da özel antrenör tuttuğu ve kısa sürede fizik güç olarak iyi bir seviyeye ulaşmak için yoğun çaba sarfettiği ifade edildi.

Haberler