Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’da neden olmasın! 

Trabzon’da neden olmasın! 

Antalya’yı aradan sonra ayağa kaldırdı. Şimdi aynısını yapma peşinde


AYNISINI YAPACAK MI?

 Tarih tekerrür eder mi!...Trabzonspor’un başına geçtiği 3 lig, 1 de kupa olmak üzere 4 maçta 2 galibiyet 1 yenilgi 1 de beraberlik alan Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Milli aranın ardından takımı ayağa kaldırma mesajlarının altında Antalya’da aynısını yapması yatıyor. Geçen sezon ilk 6 maçta 2 beraberlik 4 yenilgi alarak ligin dibinde devraldığı Antalyaspor’a Milli arada gelip, ardından adeta ayağı kaldıran Çalımbay, aynısını Trabzon’da yapmanın peşinde. İlk 6 maçta kazanamayan ve sadece 2 puanı alan Antalyaspor Çalımbay’ın gelişinden sonra 15 maçlık süper bir seri yakaladı. 

ZİRVEYE ÇIKARMIŞTI

 Bu seride 10 galibiyet 3 beraberlik alıp sadece 2 kez yenilirken, topladığı 33 puanla zirveye çıkmıştı. Ve Çalımbay’lı Antalya geçen sezonu 5.sırada bitirip, son anda Avrupa’ya gidememişti. Çalımbay, şimdi böylesi süper bir çıkışı Trabzon’da da yapmayı amaçlarken, “İnanıyorum ki Trabzonspor’un gerçek kalitesini ortaya çıkarıp, devreye çok farklı bir yerde gireceğiz. Antalya’daki gibi Trabzon’da da bunu başaracağımıza inanıyorum. Bu potansiyel bu takımda fazlasıyla var” dedi.

Haberler