Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
ARSİNSPOR kaçana yanıyor

ARSİNSPOR kaçana yanıyor

Buyukluoğlu, “Düzyurt maçında galibiyeti kaçırdık” diye konuştu

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinsporda Baysal İnşaat Düzyurtspor karşısında galibiyeti kaçırmanın üzüntüsü yaşanıyor. Sarı-siyahlıların Teknik Direktörü Şükrü Buyukluoğlu , Baysal İnşaat Düzyurtspor maçında galibiyeti kaçırdıklarını söyledi. Maçta iyi bir performans ortaya koyduklarını belirten Şükrü Buyukluoğlu, Biz iyi oynadık. İki topumuz direkten döndü. Maçın son bölümünde penaltı kaçırdık. Futbolumuz iyiydi ama puanımız da 3 puan olsa çok iyi olurdu dedi.

Bu iyi futbollarını ilerki haftalara da yansıtmaları durumunda ligde çok iyi yerlere geleceklerini düşündüğünü ifade eden Buyukluoğlu, Takımımız çok genç. Her geçen hafta aile oluyoruz. İyi yoldayız. Eksiklerimiz de var. Onları da inşallah zamanla gideririz dedi. Bu maçta en önemli olayın maçın centilmence geçmesi olduğunu da kaydeden Buyukluoğlu, İki kulüp arasında bundan öncesine dayanan sıkıntı vardı. Ama bu maçla birlikte bu gerginlik sona erdi. Dostluk iyi oldu ifadelerini kullandı. Öte yandan dünü dinlenerek geçiren Arsinspor, bu hafta sonu deplasmanda karşı karşıya geleceği Kızılcabölükspor maçı hazırlıklarına bugün kendi tesislerinde yapacağı çalışmayla start verecek.

Haberler