Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Karal’dan Tunus çıkarması

Karal’dan Tunus çıkarması

AK Parti Rize Milletvekili Karal, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Tunus’u ziyaret etti

AK Parti’nin başarılı isimlerinden olan Rize Milletvekili Hasan Karal, bir dizi incelemelerde bulunmak ve bazı toplantılara katılmak üzere Tunus’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Tunus Sosyal politikalar Bakanı Adil Cerbui ile bir araya gelen vekil Karal, iki ülke ilişkililerini geliştirmek adına bilgi alış verişinde bulunduklarını kaydetti.

Adalet ve Kalkınma Partisinin (AK Parti)  başarılı isimlerinden olan Rize Milletvekili Hasan Karal, yurtiçi ve yurtdışı ziyaretlerine devam ediyor. Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Tunus’u ziyaret eden vekil Karal, Nahda hareketi Partisi Lideri Raşid Gannuşi ve Tunus Sosyal politikalar Bakanı Adil Cerbui ile bir araya geldi. Karal “Bazı inceleme ve toplantılara katılmak üzere Tunus’tayız. Tunus Nahda hareketi Partisi Lideri Sn. Raşid Gannuşi ile Parti Genel Merkezinde görüştük. Görüşmemizde Türkiye-Tunus ilişkileri konusunda etraflıca fikir alışverişinde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretinin ikinci günü Sosyal politikalar Bakanı Adil Cerbui ile bir araya gelen vekil Karal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iki ülke ilişkilerini geliştirmek adına önemli istişarelerde bulunduklarını kaydetti.  Karal “Bugün de Tunus Sosyal politikalar Bakanı Sayın Adil Cerbui ile görüş alışverişinde bulunduk. Türkiye-Tunus ilişkilerini nasıl geliştirebiliriz bu konular üzerinde bir görüşme gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Filiz YILDIRIM

Haberler