Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sakatlıklar dengeyi bozdu !

Sakatlıklar dengeyi bozdu !

Rıza Çalımbay maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Çalımbay: İlk kez gol yemedik, bu iyi bir şey. Ama bu kez hücumu iyi yapamadık

VERİMLİ OLAMADIK

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor karşısında defans oyuncularının iyi mücadele ettiğini ancak ofans oyuncuları için aynı şeyleri söyleyemeyeceğini belirtti. Çalımbay, “İyi ve çıkışta olan bir takım ile oynadık. Bizim buradaki bütün amacımız galibiyetti. Ama baktığımız zaman maalesef ofansif açıdan istediğimiz verimliliği göremedik, defansif anlamda herkes iyi mücadele etti. Sevinecek bir şey değil ama iyi bir şey; ilk defa Trabzonspor ligde gol yemeden bir maçı bitirdi” dedi.

6 MAÇTA EN İYİSİ

Çalımbay, “Bu da bizim açımızdan iyi bir şey. Böyle iyi oynayan defansın forvetlerinin de iyi oynaması gerekiyordu ancak istediğimiz şeyleri yapamadık. Bunda tabi ki sakatlanıp da oyundan çıkan arkadaşlarımızın da etkisi fazlaydı. Çünkü oyuncu değiştirme şansımız da kalmadı. Zaten ofans açısından eksiklerimiz çoktu. Ama biz kendi açımızdan görmemiz gereken şeyleri gördük bu maçta. İnşallah kalan 6 maçımızı iyi şekilde bitirip, devre arasını da iyi bir şekilde değerlendirip daha iyi bir Trabzon olacak. Hem ofansta hem defansta iyi şeyler yapan, üreten bir takım olacağız” dedi.

Haberler