Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kritik viraj önümüzü açacak

Kritik viraj önümüzü açacak

Başkan Usta, “Zor süreci aşmak için Trabzonspor’un etrafında kenetlenelim” dedi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Kayserispor maçının Trabzonspor’un en kritik maçlarından birisi olacağını söyledi. Başkan Usta, Galatasaray maçı bir nefes alan Trabzonspor’un asıl önemli sınavının Kayserispor maçı olacağını ve bu maçın mutlaka en iyi sonuçla geçilmesi gerektiğini söyledi. Usta, “Bu viraj çok önemli. Milli ara öncesi bu kritik maçta alacağımız galibiyet hem takım hem de camia için büyük önem taşıyor” diye konuştu.

Başkan Usta, Trabzonspor’un liglerdeki en iyi kadrolardan biri olmasına karşın alınan sonuçların herkesi sadece üzmekle kalmayıp şaşırttığının da altını çizerek, “Zor bir süreç hakikaten. Alınan kötü sonuçlar sadece takımı değil kulübümüzü de olumsuz yönde etkiledi. Galatasaray galibiyeti ile tablo sadece puan ya da galibiyet olarak değil gelirler olarak da yüzleri güldürdü. Yani alınacak galibiyetler her yere etki ediyor. Zor süreçleri aşmak için herkes Trabzonspor’un etrafında kenetlenmeli” dedi.

Haberler