Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 Trabzon’u aydınlık günlere taşıyacağız 

1461 Trabzon’u aydınlık günlere taşıyacağız 

Bordo-Mavili ekibin Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, gelecek haftalar için umutlu konuştu:

Teknik Direktör Hamdi Zıvalıoğlu, Kayseri Erciyesspor karşısında haklı bir galibiyete imza attıklarını ve bunun sevincini yaşadıklarını söyledi. İstikrarlı ve özverili oyunları sayesinde daha önce yenemedikleri Kayseri Erciyesspor’u mağlup etme başarısı gösterdiklerini belirten Zıvalıoğlu, “Ancak bu maç öncesinde işimizin zor olacağını biliyorduk. Ona göre, çalışmalarımızı yaptık ve tedbirlerimizi aldık. Kayseri Erciyesspor karşısında futbolcularımızın hepsi 90 dakika savaşarak iyi mücadele ettiler. Hepsini kutluyorum" dedi. Kayseri Erciyesspor maçının geride kaldığını kaydeden Zıvalıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bundan sonra önümüzdeki maçlara bakacağız. Bu hafta sonu kendi saha ve seyircimiz önünde Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağız. Bu maçı da mutlak suretle kazanmak istiyoruz. Dolayısıyla, diğer haftalardaki maçları da kazanarak güzel bir seri yakalamayı hedefliyoruz.  Biz 1461 Trabzon takımı olarak her maçı kazanma adına sahada en iyi şekilde mücadele vereceğiz. Darıca Gençlerbirliği ile kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmada taraftarlarımızın da desteğini bekliyoruz."  Genç, dinamik bir takım olduklarını da ifade eden Zıvalıoğlu, “Mücadele yapısı yüksek, seyredenlere keyif veren takım olacağız. 1461 Trabzon'u yeniden aydınlık günlere taşıyacağımız inancımız tam" diye konuştu. 

Haberler