Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun seri peşinde

Giresun seri peşinde

Yeşil-beyazlılar Erzurumspor ile oynayacağı karşılaşmadan kayıpsız ayrılmanın planlarını yapıyor

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Cumartesi günü iç sahada Büyükşehir Belediyespor ile oynayacakları karşılaşmayı kazanarak, geçen haftaki Adana Demirspor galibiyetini seriye dönüştürmek istediklerini dile getirdi.

Çok önemli bir müsabakanın kendilerini beklediğini ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “İlk yarının tamamlanmasına yedi hafta kaldı. Bu karşılaşmalardan ilkini Cumartesi günü taraftarımızın önünde Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağız. Hedefimiz karşılaşmadan kayıpsız ayrılarak geçen haftaki galibiyeti seriye dönüştürmek” dedi.

İlk yarıyı en az 34 ya da 35 puanla tamamlamak istedikleri ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Maç başına iki puan ortalamasıyla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu da 17 maçın karşılığında 34 puan yapar. Eğer bu ortalamayı tutturabilirsek ilk yarı bitimindeki hedefimize ulaşmış oluruz. Birbirinden zorlu maçlar oynayacağız. Sahamızdaki Büyükşehir Belediye Erzurumspor müsabakasını kazanarak 22 puana sahip olacağımıza inanıyoruz. Tüm taraftarlarımızı da stada bekliyoruz. Onların desteğine çok ihtiyacımız olacak” dedi.

Haberler