Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hesap verecek

Hesap verecek

AK PARTİ Trabzon Milletvekili Salih Cora, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “şeddeli diktatör” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’a sert tepki gösterdi. Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı yakışıksız, ölçüsüz ve saygısızca sözler sarf ettiğini belirten Cora “Bülent Tezcan’ın millet ve yargı önünde hesap vereceği gün yakındır.” dedi. Cora ayrıca AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın “Sevmediğiniz Recep Tayyip Erdoğan değil onu asla yalnız bırakmayan bu aziz millet.” sözünü paylaştı.

DESTEĞE GİDİP HAKARET ETMİŞTİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “faşist diktatör” diye hakaret ederek halkı sokağa çağırmasının ardından hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan soruşturma başlatılan CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a destek için önceki günTekirdağ’a gitti. Burada CHP'li belediye başkanlarının 'şamar oğlanı' olmadığını söyleyen Tezcan "Şimdi Ekrem başkan bu lafı dedi demedi ben onu bilmem. Ama Tekirdağ meydanında ben söylüyorum Recep Tayyip Erdoğan, faşist diktatördür. Hem de onların anladığı dilden söylüyorum. Şeddelisidir diktatörün şeddelisidir hem de..." dedi.

Berkant PARLAK

Haberler