Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
29 Ekim’de Eren’i unutmadılar

29 Ekim’de Eren’i unutmadılar

Ötüken Dergisi Trabzon Temsilciliği, Şehit Eren Bülbül’ün mezarın ziyaret etti.

Ötüken Dergisi Trabzon Temsilciliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Köprüyanı Mahallesi’nde 11 Ağustos tarihinde terör örgütü mensupları tarafından bir astsubay ile birlikte şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün Türk bayraklarıyla donatılmış mezarını ziyaret etti.

Eren’in şehit edildiği bölgeyi gezen 20 kişilik grup Şehit Eren’i mezarı başında anarken grup adına açıklama yapan Ötüken Dergisi Trabzon Temsilcisi Mehmet Ali Doğan teröristlerin hala bulunamamasından üzüntü duyduklarını belirterek “Bugün Eren’in huzurunda bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Bu memleketin her şehrinde, her köyünde bir Eren olduğunu biliyoruz. Kurtuluş Savaşı ruhunun hala daha bu milletin içinde bulunduğunun bilincindeyiz. Eren,  bir asır önce vatan için canını veren Erenler gibi kahramanlık yaparak bunu bir kez daha göstermiştir. Devletimizden isteğimiz Eren’in intikamını en kısa sürede almalarıdır.” İfadelerini kullandı.

Haberler