Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kara bulutları dağıtacağız

Kara bulutları dağıtacağız

Giresunspor yöneticilerinden Bük, “A.Demirspor karşısında sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz” dedi                                         

Giresunspor yöneticilerinden Azmi Bük, yarın deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacakları karşılaşmada sahadan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Kupada Menemen Belediyespor ile oynadıkları maçta elde ettikleri galibiyetin zorlu Adana Demirspor maçı öncesinde takıma moral olduğunu ifade eden Yönetici Bük, “Hem bir üst tura yükselmek, hem de moral motivasyon açısından o maçı kazanmamız çok önemliydi. Bunu başardık. Yarın bizi zor bir doksan dakika bekliyor ama üstesinden geleceğiz” dedi.

Takımın son haftalarda üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtacağına inandıklarını ifade eden Yönetici Bük sözlerine şu şekilde devam etti: “Adana Demirspor deplasmanında galibiyet hedefliyoruz. Buna çok ihtiyacımız var. Son haftalardaki puan kayıplarımıza rağmen ikinci sıradayız ama takipçilerimiz bize çok yaklaştı. Yeniden onlarla aramızdaki puan farkı açmak hedefindeyiz.  Adana Demirspor kaliteli oyunculara sahip bir kadroya sahip ama onları orada yenebilecek kalitede bir ekibiz. Oyuncu arkadaşlarımız kendilerine yakışanı yapıp son haftalardaki puan kayıplarını camiamıza unutturacaklardır.”

Haberler