Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Adnan Günnar toplantı yaptı kıyamet koptu 

Adnan Günnar toplantı yaptı kıyamet koptu 

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar il başkanlığı yaptığı dönemde yönetimlerde görev alan partililerle bir yemekte buluştu.

Milletvekili olduktan sonra yönetiminde yer alan isimlerle sık sık biraraya gelen Günnar geçtiğimiz günlerde geniş katılımlı bir toplantıyla bunu tekrarladı.

Buraya kadar herşey normal. Bu buluşma facebookta paylaşılınca partinin bazı yöneticileri duruma tepki gösterdi. Günnar bu buluşmayı facebooktan şu sözlerle paylaştı: İl başkanlığımız döneminde, AK davaya birlikte hizmet ettiğimiz; emektar, cefakar, fedakar, can dostlarım, saygıdeğer il yöneticilerimizle...

Bu paylaşımın ardından partili bir arkadaşımız Günnara bazı isimlerin tepki gösterdiğini söyledi. Hatta facebook üzerinden açıkça bunun da yazıldığını söyledi. Mevcut yönetimde bulunan bazı isimlerin de etiketlendiği paylaşımda, Bu neyin toplantısı. Bu toplantılardan genel merkezin haberi var mı? İl başkanı neden o toplantıda yok? gibi soruların yöneltildiği ileri sürüldü.

Ancak bu paylaşım kısa bir süre sonra yayından kaldırıldı.

Haberler