Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Takımı düzlüğe çıkartacağız

Takımı düzlüğe çıkartacağız

Saral, Trabzonspor’un ligdeki kötü gidişten herkesin sorumlu olduğunu söyledi

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Gökhan Saral, geride kalan 9 haftada alınan başarışız sonuçlardan herkesin sorumlu olduğunu söyleyerek, “Yönetim olarak ipleri biraz daha elimize almalıydık” dedi. “Sonuçta ortada başarısızlık varsa hatalar da vardır” diyen Saral, “Kendi açımızdan baktığımız zaman yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyoruz. Belki motivasyon olarak takımı daha iyi motive etmeliydik. Takımın içerisine müdahale etmedik, etmemiz gerekirdi. İpleri daha sağlam elimize almalıydık” ifadelerine yer verdi.

Pazar günü oynanacak olan Galatasaray maçında olası bir yenilgide ‘kongre kararı gelir mi?’ şeklindeki soruya da cevap veren Saral, “Asla bir kongre kararı gelmeyeceğini tüm camiamıza belirtmek istiyorum. Gün birlik olma günüdür, takımımızın yanında olma günüdür” dedi. Malatya maçının ardından gelen istifaları da değerlendiren Saral, “Yönetim kurulu üyesi olarak, diğer arkadaşlarımızın istifasını hoş karşılamamız doğru değil. Bu arkadaşlara başarılar diliyoruz. Takımı düzlüğe çıkarmak için uğraşacağız. Bu arada Emre Aksoy, istifasından vazgeçti” dedi.

Haberler