Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
OSB yangın eğitimi veriyor

OSB yangın eğitimi veriyor

“Sanayide Afetle Mücadele Projesi”, Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman ve Arsin OSB Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’nın hazır bulunduğu törende karşılıklı olarak imzalandı. 

“Sanayide Afetle Mücadele Projesi”, Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman ve Arsin OSB Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’nın hazır bulunduğu törende karşılıklı olarak imzalandı. İmza töreninde konuşan Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, “Sanayide Afetle Mücadele Projesi ile bölgemizin yangın risk analizini oluşturmayı ve firmaların yangın ekiplerinde yer alan personelin ileri seviyede eğitilmelerine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.” dedi.

Projenin 2 temel faaliyet üzerine kurgulandığını kaydeden Çelebi, “İlk etapta OSB’nin yangın risk analizi çıkarılacaktır. Yangın, sonuçları itibarıyla büyük can ve mal kaybına neden olan bir afettir. Dolayısıyla yangın konusunda alınabilecek her önlem, gerçekleştirilecek her bir eğitim programı, muhtemel kayıpların önlemesi bakımından önemli fayda sağlayabilir. Proje neticesinde elde edilecek risk analizi olası riskleri tespit ederek önlem almamızı sağlayacaktır. Projedeki 2. temel faaliyet ise OSB’deki firmaların yangın ekiplerinde yer alan personel için 4 saat teorik ve 4 saat uygulamayı içeren yangın eğitimi verilmesidir. Bizler Arsin OSB Yönetimi olarak bu projeyi önemsiyoruz.” ifadelerini kulandı.

Haberler