Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Eksiğimiz çok ama!

Eksiğimiz çok ama!

Çalımbay, “Dezavantajları Galatasaray maçında avantaja çevireceğiz” dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Çorum Belediyespor maçını kazanarak takımın üzerindeki olumsuz havayı bir nebze olsun dağıttıklarını söyledi. Galatasaray maçında forvet alternatiflerinin azalması Burak’ın sakatlığı ve Rodallega’nın cezalı duruma düşmesi için konuşan Çalımbay, “Sıkıntı var. Çok sıkıntı var. Birincisi Burak yok, Kucka yok, arkasından tabi ki Rodallega’nın atılması bizim için çok büyük dezavantaj oldu. Bir kaç tane daha arkadaşlar var sakat durumları belli değil. Buraya getirmedik. Ancak olan olmayan fark etmiyor.  Galatasaray maçı bizim için Trabzonspor camiasının önemli maç” dedi.

Ligde başarılı olmak için Çorum maçındaki tempolarının üstüne çıkmaları gerektiğini de söyleyen Çalımbay, “Ben başta taraftarımıza, futbolcularıma güveniyorum. İnanıyorum hepsine. Burada oynadığımız oyunun üstüne çıkmamız gerekiyor. Galatasaray maçı ve Kayseri maçı önemli. Ondan sonra Milli maç arası var onu da iyi şekilde değerlendireceğiz.  Derbide eksiklerimizin olması bizim için dezavantaj ama inşallah bunu iyi bir avantaja çevireceğiz” dedi.

Haberler