Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kaptanlar görüşme odasında

Kaptanlar görüşme odasında

Başkan Kemal Yardımcı, Gaziantep’te Kweuke, Orhan, Ümit ve Mehmet ile özel yaptıYardımcı’nın, birebir görüştüğü oyunculara, “Futbolda her şey var. Sizler takımın tecrübeli oyuncularısınız. Yaşadığımız düşüştün kurtulup yeniden çıkışa geçmeliyiz” dediği belirtildi
 

Sezona 4’te 4 yaparak başlayan, güçlü kadrosuyla ligin uzak ara favorisi olarak gösterilen Çaykur Rizespor adeta kâbus yaşıyor. 3 maçlık kötü serinin ardından Hikmet Karaman ile yollarını ayırıp takımın başına İbrahim Üzülmez’i getiren yeşil-mavili ekip, Samsunspor’un ardından Gaziantepspor ile de berabere kalarak taraftarlarını büyük hayal kırıklığına uğrattı. Yarışta üst üste önemli darbeler alan Çaykur Rizespor’da Gaziantepspor beraberliğinin ardından Oğulcan Çağlayan ile birlikte Davide Petrucci ve Bright Edomwonyi kadro dışı bırakılmıştı.

Üstü üste kaybedilen puanlarla sıkıntılı günlerin yaşandığı yeşil-mavililerde  takımı yalnız bırakmayan Başkan H. Kemal Yardımcı hem tektik direktör İbrahim Üzülmez hem de futbolcularla toplu ve birebir görüşmeler yapıyor. Türkiye kupasında Kahramanmaraş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Gaziantep’de sürdüren Rizespor’da Başkan Yardımcı, kamp yapılan otelde başta kaptan Kweuke olmak üzere Orhan, Ümit ve Mehmet Uslu ile özel görüşmeler yaptığı bildirildi. Başkan Yardımcı, görüştüğü bu oyunculardan takımı toparlamalarını istedi.

Birebir görüştüğü futbolculara tatlı sert konuşmalar yaptığı öğrenen Yardımcı, “Zor bir dönemden geçiriyoruz. Üst üste hesapta olmayan puanlar kaybettik. Futbolda her şey var. Sizler takımın tecrübeli oyuncularısınız. Yaşadığımız düşüştün kurtulup yeniden çıkışa geçmeliyiz. Bunun içinde size büyük görev düşüyor. Yaşadığımız durumdan dolayı bazı kararlar alıp bunları hemen uygulamaya koyduk. Bunlar sizi etkilemesin. Sadece işinize odaklanın. Yeniden seri galibiyetler alıp şampiyonluk yarışında söz sahibi olacağız. Size güveniyorum” dediği bildirildi.

Haberler