Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sıkıntı yaşamayız

Sıkıntı yaşamayız

Arsinspor Başkanı Ustaömer, geride kalan haftaları değerlendirdi


TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinspor’da Başkan Kamil Ustaömer, ligdeki kötü gidişi değerlendirdi. Ustaömer, geçen sezon çok iyi bir kadrolarının olmadığını ancak mücadele gücüyle 3. Lig’e çıktıklarını vurgulayarak, “Geçen sezon şampiyonluk kadrosu kurulmamıştı. Mücadele gücüyle şampiyon olmuştuk. Bu takımı 3. Lig’e çıkaran arkadaşlardan 10 kişiyi kadromuzda tuttuk. Maddi imkansızlıklardan dolayı transfer edemedik” dedi.


Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) kendilerine gelen parayı borçlara verdiklerini dile getiren Ustaömer, “Bize 500-600 bin lira TFF’den geldi. Ancak bu para, bizden önceki dönemlerden kalan borçlara gitti. Fazla bir transferimiz olmadı. Ligde kötü bir görüntümüz söz konusu ama kötü mücadele ettiğimizi düşünmüyorum. Arsinspor küme düşer mi? Bence böyle bir sıkıntı yaşamayız. Takımımız düzelecek” şeklinde ifadelere yer verdi.

Haberler