Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yol geçen hanı gibi!

Yol geçen hanı gibi!

Trabzonspor’un savunma krizi bir türlü çözülmüyor. Malatya’da da kalesini kapatamadı

HER MAÇTA GOL YEDİ

Trabzonspor’un savunma çilesi bitmiyor. Bordo-mavililer, bu sezon en büyük sorunu savunma zaafı olarak öne çıkarken, bunun faturası kalesinde gol olarak çıkıyor. Malatya maçına çıkana kadar oynadığı tüm maçlarda gol yiyen ve kalesinde gördüğü 21 golle ligin en fazla gol yiyen takımı olan Trabzonspor, Malatyaspor karşısında da kalesini kapatamadı. Trabzon, Malatyaspor karşısında ilk yarının uzatma dakikalarında gol yiyerek , her maçta gol yeme hastalığını sürdürdü.

OKAY KALESİNE ATTI

Trabzonspor’da yeni Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın Mustafa Akbaş ile Uğur ile oluşturduğu savunmanın göbeğinde bekleri yine Mas ile Pereira’ya emanet ederken, bu 4’lü savunmanın önünde de Okay’a görev vermesine rağmen bu savunma hattı da gol krizine çare olamadı. Okay kendi kalesine attığı golle rakiplerin yapamadığını yaparken, savunma krizi Trabzonspor’un puan kayıplarında baş aktör olma özelliğini korudu.

Haberler