Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Burak şoku!

Burak şoku!

Canlı yayında sakatlık açıklması

Milli golcü Burak Yılmaz maç sonunda açıklamalarda bulundu.''Çok üzgünüz. Ne olduğunu, ne bittiğini bir türlü anlamıyoruz. İyi hazırlanıyoruz. İyi antrenman yapıyoruz. Suçu kimsede aramıyoruz, futbolcular olarak en büyük suçlu biziz. En büyük suç bizimdir. En büyük hata bizimdir. Sezona iyi başaladık sonra ne olduysa işler kötü gitmeye başladı. Kimseyi birbirinden ayırmadan ayaklarımız yere basmalı. Kimsenin ne fazlası ne eksiği var. Bu şehre bu taraftarlara bunu yaşatmaya hakkımız yok. Bu duruma biz getirdik. Toparlayacak olanda biziz ama yeni hoca değişikliği oldu. Bireysel olarak iyi oyuncularımız var. Ama takım olduğun zaman başarıya ulaşırsın. Ekstra oyuncularımız var. Ama takım olamadık. Hepimiz bunu bilemleliyiz. Biz getirdik bir şekilde toparlayacağız."

EN AZ İKİ ÜÇ HAFTA

Sakatlığından söz eden Burak şu ifadeleri kulandı. “Kasıklarımda bir sakatlığım vardı ama bu sakatlığımı tol ere ediyordum. Bu gün adalemde bir sakatlık oluştu ve bu sakatlık an az iki üç hafta sürer.” dedi.

Haberler