Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun galibiyete inanıyor

Giresun galibiyete inanıyor

Özkul, Manisaspor karşısında sahadan galibiyetle ayrılacaklarına inandığını söyledi


 

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: “İnşallah pazar günü sevinç günümüz olacak. Manisaspor’u buradan eli boş göndererek güzel günlere yelken açacağımıza inanıyoruz”


TEK YOL KAZANMAK
TFF 1. Lig’de pazar günü sahasında Manisaspor ile kozlarını paylaşacak olan Giresunspor’da Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, yarışta yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini ve galibiyetin geleceğine inandığını söyledi. Zorlu 90 dakikanın hazırlıklarına devam ettiklerini vurgulayan Başkan Yardımcısı Özkul, “Biz 3 haftadır, rakibimiz ise d4 haftadır galip gelemiyor. Bu nedenle oynayacağımız bu karşılaşma hem bizim hem de rakibimiz Manisaspor adına çok önemli. Sahamızda oynayacağımız bu müsabakayı kazanmaktan başka çaremiz yok” dedi.

SEVİNÇ GÜNÜMÜZ OLACAK

Başkan Yardımcısı Özkul, “Bazı karşılaşmalar vardır, şartlar ne olursa olsun kazanmak zorunda olursunuz. Manisaspor maçı da böyle bir müsabaka. Takımımız en iyi şekilde bu maça hazırlanıyor. Bu sene lig geçmiş yıllara göre daha zor gibi. Bir-iki değil, birçok takım şampiyonluk mücadelesi veriyor. Giresunspor olarak bu zorlukların üstesinden gelecek kaliteye sahip bir ekibiz. İnşallah pazar günü sevinç günümüz olacak. Manisaspor’u buradan eli boş göndererek güzel günlere yelken açacağımıza inanıyoruz ifadelerini kullandı.

Haberler