Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Büyük fırsat!

Büyük fırsat!

Rıza Çalımbay’ın göreve gelmesi en çok gençlerin işine yarayacak…

Trabzonspor’da Ersun Yanal ile yolların ayrılmasının ardından göreve gelen Rıza Çalımbay, takımdaki genç oyuncular için büyük fırsat olacak. Görev yaptığı takımlarda formayı isme değil hak eden oyuncuya veren Çalımbay, bu özelliği ile genç oyuncular için yeni umut oldu. Trabzonspor’un kadrosundaki her oyuncunun değerli olduğunu ancak sahaya bir 11 çıkacağını söyleyen Çalımbay, “O formayı da isimler değil hak edenler giyecek” derken, bu söylem genç oyuncuları ateşledi.

Trabzonspor’da son dönemlerde forma şansı bulan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir’in ardından Batuhan ve Abdurrahim de Rıza Çalımbay’ın gözüne girmek için efor sarf edecek. Çalımbay da takımdaki genç oyunculara şans vereceklerini belirtirken, “Alt yapımızı takip edeceğiz. Oradaki oyuncuları bulacağız. Mesela ben Batuhan’ı 2. Lig’deyken çok beğenirdim. Batuhan’dan da faydalanacağız” demesi genç oyunculara moral oldu. Batuhan’ın yanı sıra genç oyuncu Abdurrahim de Trabzonspor’un gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer alıyor.

Haberler