Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’un dinamosu!

Trabzon’un dinamosu!

33 yaşındaki Pereira, bordo-mavili takımda tüm maçlarda 90 dakika forma giyen tek oyuncu

Trabzonspor’da  33’lük Pereira takımın vazgeçilmezi oldu… Sezona şampiyonluk hayalleriyle başlayan ancak ilk 8 haftada büyük bir çöküş yaşayan Trabzonspor’da futbolcuların istikrarsızlığı da bu tablonun önemli nedenlerinden biri olarak göze çarpıyor. Ligde geride kalan 8 haftada takımın en istikrarlı oyuncusu 33 yaşındaki Pereira olurken, Portekizli oyunca tam maçlarda 90 dakika forma giyen tek isim oldu.

Pereira’nın dışında 8 maçta forma giyen 4 oyuncu daha olsa da bu oyuncular ya 90 dakika sahada kalmadı ya da ilk 11’de sahaya çıkmadı. 8 maçın tamamında da forma giyen Pereira’yı yine 8 maçta forma giyen ve 685 dakika sahada kalan Okay takip ederken, 8 maçta 656 dakika forma giyen Olcay Şahan üçüncü sırada yer aldı. 7 maçta forma giyen Kucka 624 dakika, 8 maçta forma giyen Yusuf Yazıcı ise 584 dakika sahada kaldı.

Haberler