Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yamak’tan taraftara çağrı

Yamak’tan taraftara çağrı

Giresunspor Başkanvekili, “Manisaspor maçında tribünleri dolu görmek istiyoruz” dedi 

Giresunspor Başkanvekili Nahid Yamak, zorlu Manisaspor karşılaşması öncesinde Giresunlular’a çağrıda bulunarak; “Tribünleri dolu görmek istiyoruz” dedi. Geride kalan maçları konuşmanın bir anlamının olmadığını ifade eden Yamak; “Artık Gaziantep deplasmanında kaybettiğimiz iki puanı ve ortaya koyduğumuz kötü oyunu konuşmanın hiçbir önemi yok.  Yok şöyle olmuş, böyle olsaydı demek yerine bundan sonraki karşılaşmalarımıza motive olmak zorundayız. Önümüzde Manisaspor müsabakası var. Hedefimiz o karşılaşmayı 3 puanla kapatmak” dedi.

 Başkanvekili Yamak; “Sahamızda oynayacak olmamızın avantajını kullanmak istiyoruz. Bu hafta sahadan üç puanla ayrılarak liderliği geri almayı planlıyoruz Artık süreç 10. Haftalara gelmeye başladı. Bundan sonra kaybedeceğimiz puanların telafisi ilk haftalara göre daha zor. Bunu biliyoruz. Herkesi maça bekliyoruz. Bu artık bu şehrin davası. Pazar günü maçın saatinin 13.00 olması taraftar sayımızın düşmesine engel olmamalı. Herkes birazcık kendi rahatlığından ödün vererek bu maça gelmesi lazım” ifadelerini kullandı. 

Ali AKTEN

Haberler