Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 Trabzon’un mazereti var

1461 Trabzon’un mazereti var

Ligde son 3 maçını kaybeden bordo-mavililerde Erdem, tecrübesizlikten dert yandı

TFF 3. Lig 2. Grup’ta haftayı Pazarspor yenilgisiyle puansız kapatan 1461 Trabzon’da moraller bozuk. Ligde son 3 maçını kaybeden bordo-mavili ekipte Teknik Direktör İlker Erdem, iyi futbollarını skora yansıtamamaktan yakındı. İstenilen sonuçları alamamalarında oyuncularının tecrübesizliğinin etkili olduğunu ifade eden Erdem, “Özellikle dış sahadaki iyi futbolumuzu iç saha maçlarında ortaya koyamıyoruz. Böyle bir sıkıntımız var. İç sahadaki bu kötü görüntümüzü ortadan kaldırmalıyız” dedi.

Son Pazarspor karşısında da iyi bir futbol ortaya koyduklarını ancak bu iyi futbollarını skora yansıtamadıklarını ifade eden Erdem, “Ancak son vuruşlarda başarılı olamadık. Tabiki bu bizim için mazeret değil. Biran önce bu çocukları ve takımı bir üst lige çıkarmalıyız. Çünkü genç oyuncularımız özellikle dış sahadaki iyi futbollarıyla birlikte bize gelecek adına güven veriyorlar. Oyuncularımız toparlanıp takımı daha üst sıralara taşıyacak kapasiteye sahipler. Oyuncularımıza güvenimiz tam” ifadelerini kullandı.

Haberler