Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Akyazı cenneti!

Akyazı cenneti!

Bordo-mavililer evinde oynadığı 10 karşılaşmada 5 yenilgi, 2 beraberlik aldıTrabzonspor’un yeni evi Medicak Park Stadyumu adeta rakiplerine cennet oldu. Geçen sezonun ikinci yarısında yeni yuvasına geçen Trabzonspor, bu statta tarihi hezimetler yaşadı ve 50 yıllık koskoca mazisine yakışmayacak hezimetler almaya devam etti. Geçmiş yıllarda Trabzonspor deplasmanından 1 puanla ayrılan rakipler, galibiyetle ayrılmış gibi sevinirken, şimdiyse o cehennemden eser yok. Bordo-mavililer bu sezon 3-0’dan Alanyaspor’a 4-3 maç vererek büyük bir travma yaşarken, ondan daha büyük bir hezimeti Akhisar’a karşı 6-1 yenilerek yaşattı.


Bordo-mavililer yeni evinde taraftarlarını adeta kahrederken, son oynadığı 10 lig maçında sadece 3 galibiyet elde edebildi. Bordo-mavililer, rakipleri için cennete çevirdiği evinde 10 maçta 5 yenilgi ve 2 beraberlik yaşadı. Trabzonspor geçen sezon evinde oynadığı son maçta şu sonuçları aldı: Galatasaray 2-0 (G), Beşiktaş 4-3 (M), Kayseri 3-2 (M), Bursaspor 2-1 (M), G.Birliği ve Başakşehir 0-0 (B). Bordo-mavililer, bu sezon evinde oynadığı 4 karşılaşmadan ise 2 yenilgi ve 2 mağlubiyet aldı. Trabzonspor, Konya (2-1) ve G.Girliği (3-1) maçlarını kazanırken, Alanyaspor (4-3) ve Akhisar’a (6-1) kaybetti.

Haberler