Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi'nin temeli törenle atıldı

Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi'nin temeli törenle atıldı

Trabzon’un Maçka ilçesinde yıllardır eksikliği hissedilen kültür merkezinin yapımına başlandı. 
Düzenlenen tören ile Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi'mizin temeli atılırken, törene Maçka Kaymakamı Orhan Aktürk, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Kongur, iş adamı Zeki Atmaca, siyasi parti başkanları, kurum amirleri, belediye meclis üyeleri mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Koray Koçhan "Projelerimizin arasında yer alan Kültür Merkezi için çalışma ve projelerimizi tamamlamıştık. Maçkalı hayırsever iş adamlarından merhum Halil İbrahim Atmaca'nın oğulları Ayhan Atmaca, Zeki Atmaca kardeşlerinde babalarının ismi yaşaması için projeye destek vererek Kültür Merkezi’nin ismini Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi olarak koyduk. Destekleri için Atmaca ailesine teşekkür ederiz. Bugünde yoğum katılım ile 3,5 milyonlu kültür merkezimizin temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. İçerisinde sinema salonu, toplantı salonları, sergi salonları, kafeteryası ile çok amaçlı bir kültür merkezimizi ilçemize kazandırmış olacağız. İlçemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Haberler