Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İşte Ocak planı!

İşte Ocak planı!

Trabzonspor, devre arası transferi için şimdiden atağa geçti

ÖNCELİK STOPER

Trabzonspor devre arası transferi için şimdiden atağa geçti. Sezon başında transferde hareketlilik yaşayan bordo-mavililer, devre arası transfer çalışmaları için temaslarına şimdiden başladı. Trabzonspor’un öncelikli hedefi olan stoper için S.Moskova’dan Serdar Taşçı ile birlikte Fortuna Düsseldorf’ta forma giyen Kaan Ayhan ile ciddi olarak ilgilendiği belirtildi. Bordo-mavililer, bu iki stoperi birlikte almak için şimdiden görüşmelere başladığı öğrenildi.

VİSCA-ONAZİ TAKASI

Trabzonspor, sezon başı da gündeminde olan W.Bremen’in Avusturyalı yıldızı Junuzovic ile birlikte Başakşehir’in Boşnak yıldızı Edin Visca ile de temaslarını sürdürdüğü öğrenildi. Junuzovic’in Yusuf Yazıcı’nın satılması durumunda devre arası düşünüldüğü öğrenilirken, Visca için Başakşehir’e Onazi takası önerileceği ifade edildi. Trabzonspor’un, devre arası ligdeki durumuna göre transfere yön vermeyi planladığı belirtildi.

Haberler