Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Volkan kampta!

Volkan kampta!

Bordo-mavililerin tecrübeli oyuncusu çalışma azmiyle parmak ısırtıyor

Milli ara, deplasman, kamp, antrenman fark etmiyor. 30 yaşındaki Volkan, hazır olmak için ekstra çalışmalar yapmaya devam ediyor. Tecrübeli oyuncu formayı kapmak için elinden gelenin en iyisi için uğraş veriyor.

Volkan Şen... Sezon başı transfer döneminde hiçbir takımla anlaşmadı ancak transferin son gününde bordo-mavililerin yolunu tuttu. Trabzonspor’daki ikinci dönemini yaşayan tecrübeli oyuncu, geride kalan ilk 7 haftada fazla forma şansı bulamasa da takımdaki yerini almak için yüksek tuttuğu çalışma temposuyla parmak ısırtıyor.

 Fiziksel olarak kendini hazır hale getirmek için her boşlukta çalışmalarını sürdüren Volkan Şen, beslenmesine de dikkat ederken, onu yakından tanıyanlar Volkan’ı şu şekilde anlatıyor: “Volkan, çalışma disiplininden asla vazgeçmiyor. Takımdaki yerini almak için tüm antrenmanları büyük bir titizlikle yerine getiriyor”

 Volkan Şen için mili ara, deplasman, kamp, antrenman, rakip gibi unsurların hiç fark etmediği belirtiliyor. İç saha maçları öncesi bile tecrübeli oyuncunun özel olarak çalıştığı ve fiziksel olarak yüzde 100 hazır olmak için ne gerekiyorsa yaptığı ifade ediliyor. Volkan, ayrıca deplasman maçlarından önce tesislerde yapılan kamptan da memnun.

30 yaşındaki kanat oyuncusunun tek bir hedefi var; Trabzonspor’da daha önce oynadığı dönemde yaşadığı şanssızlıkları tekrar yaşamamak. O dönem hazır olmadan forma giydiğini belirten Volkan, “Bunun sonucunda istemeyen durumlar yaşadım. Ama bunlar geride kaldı. Camiaya bir borcum var ve onu ödeyeceğim” dedi.

Çağrı HALİLOĞLU

Haberler