Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Seri yakalamalıyız

Seri yakalamalıyız

Olcay, “Yeterince puan kayıpları yaşadık” dedi ve ekledi:

MUHAKKAK KAZANMALIYIZ

Trabzonspor’un 30 yaşındaki kanat oyuncusu Olcay Şahan, pazar günü oynanacak olan Akhisarspor maçıyla tekrar çıkışa geçeceklerini söyledi. Akhisarspor maçıyla beraber yeni bir seri yakalamak istediklerini dile getiren tecrübeli oyuncu, artık puan kaybına tahammülleri olmadığını söyledi. Olcay, “Şimdiye kadar yeterince puanlar kaybettik. Akhisar maçından mutlaka galibiyetle ayrılmamız gerekiyor. Sadece bu değil Akhisar maçıyla beraber seri de yakalamamız gerekiyor” dedi.

TAKIMIMIN BAŞARISI ÖNEMLİ

Trabzonspor’da geride kalan 7 haftada 3 gol 2 asistlik performans sergileyen Olcay, bu istatistikleri ile ilgili olarak, “Benim işim Trabzonspor’a elimden geldiğince katkı sağlamak. Ancak benim başarımdan çok takımımızın başarısı önemli. Güzel bir başlangıç yakaladım. Bazı haftalar düşüşler oldu ama asla mücadeleden vazgeçmedim. Dediğim gibi benden ziyade takımın başarısı önemli. İnşallah Akhisar maçıyla beraber istediğimiz seriyi yakalarız ve hedeflerimiz doğrultusunda üst sıralara çıkarız” dedi.

Haberler