Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sarı kartlar teknik heyeti düşündürüyor

Sarı kartlar teknik heyeti düşündürüyor

Trabzonspor’da sarı kartlar düşündürüyor. Süper Lig’in ilk 7 haftalık bölümünde en çok kart gören takımlardan biri olan Trabzonspor’da, Akhisarspor maçı öncesi Mas, Okay, Kucka ve Burak olmak üzere toplam 4 oyuncu sarı kart ceza sınırında yer alıyor. Bordo-mavililerde Onazi ve Kucka’nın sakatlığının bulunması ve kadroda sayıca eksik kalınması nedeniyle teknik heyetin futbolcuları dikkatli davranmaları yönünde uyardığı öğrenildi.

Sarı kart alarmının verildiği Trabzonspor’da 2’şer sarı kartı bulunan Yusuf Yazıcı, Olcay Şahan ve Uğur Demirok da ceza sınırına yaklaşan isimler. Bordo-mavililerde ilk 7 haftada 15 ayrı isim toplam 26 sarı kart görürken, teknik heyetin özellikle Akhisar maçının ardından oynanacak olan Malatyaspor ve 29 Ekim’de oynanacak olan Galatasaray maçlarında fire vermek istemediği öğrenildi. Bu arada bordo mavililerde sakatlığı ciddi olan Kucka, Akhisar maçında yok.

Haberler