Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bir galibiyet Trabzon’u ayağa kaldırır

Bir galibiyet Trabzon’u ayağa kaldırır

Son üç maçta kazanamayan bordo-mavililerde Yanal, Akhisar maçıyla yeniden çıkışa geçmeyi istediklerini ifade ederek, “Kredimiz bitti. Bundan sonra galibiyet serisi yakalamalıyız” dedi

Süper Lig’de 8. haftaya girilirken, Akhisarspor maçının hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sürdüren Trabzonspor’da futbolcular adeta galibiyete kenetlendi. Ligin ilk 7 haftasında yaşanan puan kayıpları sonrası gerek Teknik Direktör Ersun Yanal gerekse oyuncular, Milli arayı en iyi şekilde değerlendirerek, önümüzdeki dönemde artık puan kaybı yaşamak istemediklerini ifade etti.

Bordo-mavili oyuncular, Katar’da gerçekleştirilen program sonrası çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bütün oyuncuların dönmesiyle ilk kez dün akşamki idman sakat olan Kucka dışında tam kadro yapıldı. Trabzonsporlu oyuncuların idmanlardaki performansı ve hırsı teknik ekibinin yüzünü güldürürken, futbolcular da, ‘Artık puan kaybı yok, zaten bu lüksümüz de yok’ diyerek maça verilen önemi dile getirdiler.

Tecrübeli hoca Ersun Yanal ise oyuncularının moral ve motivasyonunun en üst düzeyde olmasının önemine vurgu yaparak, “Her maç bir final gibi. Teknik ekip ve oyuncularımız artık puan kaybı gibi bir lüksümüzün olmadığının bilincinde hareket ediyoruz. En önemlisi de Milli takımlardan dönen oyuncularımızın istekli ve hazır olması. Sakat oyuncularımızın da en kısa sürede düzelerek aramıza dönmesi ile daha da iyi olacağız” dedi.

Haberler