Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu yıl güzel olacak

Bu yıl güzel olacak

Trabzonspor Başkanı Usta, “Eleştiri yapalım ama sahip de çıkalım. Uzun bir yolumuz var! dedi ve camiaya mesaj gönderdi:

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Alanya ve Beşiktaş maçlarının 3 puanla ayrılabilirdik ama inanıyorum ki bu takım bu sene iyi işlere imza atacak" dedi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, bordo-mavili takımın iyi işlere imza atacağını söyledi. Usta, ligin başında olduklarını belirterek, "Ligdeki 7 maça baktığımızda bizim acı kaybımız Alanyaspor maçıdır. İstanbul'da oynadığımız 3 maçta da berabere kaldık. Bu maçlardan galibiyetle ayrılabilirdik ama önümüzde uzun bir yolculuk var. İnanıyorum ki bu takım bu sene iyi işlere imza atacak" dedi.

Trabzonspor'un sorunları bulunduğunu ve bunları görmezden gelecek bir durumlarının olmadığını da aktaran Usta, "Nerede ne sorunumuz var, nasıl aşabiliriz, bunun mücadelesini veriyoruz. Trabzonspor, hepimizin takımı. Elbette herkese eleştiri yapalım ama sahip de çıkalım" ifadelerini kullandı.

Usta, Trabzonspor'un altyapısında Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür gibi kaliteli oyuncuları olduğunu vurgulayarak, "Daha sağlıklı şekilde geleceğimizi emanet edecek çocuklarımızı ortaya çıkarmak için mutlaka orada kalıcı sisteme ihtiyaç var. Altyapıdan gelen oyunculara gözümüzün nuru gibi bakmamız lazım" değerlendirmesinde bulundu.

Haberler